
Jowi (17 jaar) is de hoofdpersoon in Onder de brug: het nieuwste boek van Evelien De Vlieger. Jowi ligt in coma na een val van een hoge brug. Niemand weet wat er precies gebeurd is, behalve dat op zijn hand ‘sorry’ geschreven staat.
Verschillende verhaallijnen
Depressie
De stem van jongeren
Voor wie?
Boekenclub-boek
Van dit boek vind je een uitgebreide bespreking in de Lezenslessen Boekenclub. Daarnaast delen we daar ook materialen om het jou zo gemakkelijk mogelijk te maken om dit boek bij je leerlingen te introduceren, onder andere als Boek van de Maand. Ook staan er bij iedere bespreking doorleestips, gespreksstarters, aanvullende bronnen en laagdrempelige tips voor vakoverstijgend werken.
Jij bekijkt, beluistert of leest de bespreking van het boek in vijftien minuten en bent daarna voldoende op de hoogte om dit boek bij je leerlingen onder de aandacht te brengen. Je hoeft het boek hiervoor niet zelf te lezen, al moedigen we dat natuurlijk wel aan!
Over het boek
Titel: Onder de brug
Auteur: Evelien De Vlieger
Uitgegeven door: Querido
Jaar van verschijnen: 2024
Aantal pagina’s: 160
Voor lezers vanaf ca. 14 jaar.